پیدا کردن سن یک دامنه و تاثیر آن در سئو

DA و PA
DA و PA چیست؟
می 27, 2015
۶ صفحه ای که هر وب سایتی باید داشته باشد !
فوریه 5, 2017

پیدا کردن سن یک دامنه و تاثیر آن در سئو

همیشه دیده ام که سایت ها قدیمی ایندکسی بهتر از سایت های جدید دارن دلیل این امر آن است که دامنه سایت های قدیمی معمولا از DA و PA بالاتری برخوردار هستند که در در مقالات قبلی به آن ها اشاره نموده ایم. از نکات دیگر سایت های جدید همواره برای یک مدتی ۲ تا ۱۲ ماه بسته به سئو سایت وارد سند باکس گوگل می شوند و در این مدت گوگل آن ها را مورد بررسی قرار می دهد.

موضوع این مطلب پیدا کردن سن یک دامین هستش که با استفاده از یک وبسایت خارجی این کار امکان پذیر می باشد.

وبسایت Webconfs در یکی سرویس Domain age این امکان برای شما فراهم می کند تا بتوانید سن یک دامنه را به راحتی پیدا نمایید .

برای انجام این کار ابتدا اینجا کلیک نمایید.

سپس مطابق شکل زیر دامنه را وارد نمایید. برای وارد کردن چندین مورد باید هر دامنه را در یک خط قرار دهید . سپس جواب سوال را نیز وارد نمایید و بر روی submit کلیک نمایید.

سن دامنه

سپس به شما نمایش داده خواهد شد که این دامنه چه سنی دارد.

مطابق شکل زیر که سن دامنه aniseo همانطور که مشاهده می کنید ۱ سال و ۸ ماه می باشد

سن دامنه آنی سئو

سرویس های دیگری نیز برای پیدا کردن سن یک دامنه هست که سرویس بالا به نظر دقت بالای دارد. امیدواریم این آموزش برای شما مفید واقع شده باشد.

همواره این را به خاطر داشته باشید گوگل وبسایت های قدیمی را پیشکسوت وبسایت های دیگر می دانید در همین جهت همواره مطلبی را که در یک وبسایت قدیمی منتشر می شود ایندکس بهتری نسبت به یک وبسایت جدید دارد و در نتایج اولیه صفحات گوگل دیده می شود. پس سن دامنه یک معیار بسیار مهم می تواند در سئو  یک وبسایت باشد ،  حتما با ین پارامتر  مهم  که توسط گوگل  به  آن اهمینت داده شد هاست دقت بکنید .

یک نکته جهت مشاوره ای : دقت داشته باشد که سعی کنید به وب سایتهایی که سن ویا عمر دومین آنها از  وبسایت شما کمتر هست با این وب سایت ها ، تبادل لینک نکنید و یا با دقت بیشتری اینکار را بکنید ، چون ممکن است ان وبسایتها در سیستم اسپم ( بلک لیست گوگل ) باشند و  از دیگر  وب سایتها اقدام به کپی مطالب میکرده اند که توسط ربات های گوگل شناسایی شده اند وبا لینک گرفتن از این وب سایتها وب سایت شما هم ممکن است متحمل جریمه های  موتور جستجوگر  گوگل بشود  پس توصیه ما به شما این است که  ، حتما از یک مشاور سئو ، بهینه سازی وب سایت کمک و یا راهنمایی بگیرید . و یا میتوانید از  مشاوره های گروه آنی سئو استفاده بکنید جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید

منبع : آنی سئو

2 دیدگاه ها

  1. ممنون از مطالب مفید و سایت خوبتون. موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید