تبلیغات ایمیلی ، بازاریابی ایمیلی ، ایمیل مارکتینگ ( E-mail Marketing ) چیست؟

شاید شما در وب سایت ها ، مجلات و در بیشتر مقالات با جمله ای در مورد  ایمیل مارکتینگ و یا بازاریابی از طریق ارسال ایمیل که به آن بازاریابی ایمیلی هم گفته میشود . قبلا آشنا شده باشید.  ما میخواهیم این موضوع ای که چطور میشود با یک سری ، تکنیکها ، برنامه ریزی و هدف گزاری دقیق و صحیح بتوانیم بیشترین باز خورد را از این نوع بازاریابی ( تبلیغات ایمیل ی انبوه ) برای معرفی و فروش بیشتر محصولات و خدماتمان داشته باشیم.

خوب تا اینجا حس کنجو کاوی شما را داریم بیشتر و بیشتر میکنیم آری یکی از ابزارهای بازاریابی اینترنتی همین سرویس ایمیل مارکتینگ ( E-mail Marketing ) میباشد .  و شاید اولین سرویس ویا متداول ترین یا بیشترین استفاده از همین ابزار بازاریابی دیجیتالی  را میتوان بازاریابی با ایمیل مارکتینگ نام برد ، که برای توسعه برند سازی و فروش مستقیم هم میتوان از آن استفاده تبلیغاتی ارزان  هم کرد و باعث شده که مردم با برند شما بیشتر آشنا بشوند از طریق ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی ، به این صورت است که شما یک ایمیل تبلیغاتی را آماده میکنید که میتوانید به صورت گرافیکی و یا فقط دارای متن باشد و یا میتوانید برای اثر بخش بودن،  بهتر ترکیبی از هر دو ، هم متن و هم گرافیکی باشد که بتواند بر مخاطبین اثر لحظه ای بگزارد . چون وقتی مخاطبین شما وارد سرویس پست الکترونیک، خود میشوند و با ایمیلی که شما برایشون ارسال کردین ، روبرو میشوند و وقتی ایمیل را باز میکنند. وقتی روی آن کلیک میکنند ، با یک ایمیل جذاب روبرو میشوند . وارد صفحه  مورد نظر ( صفحه فرود و یا لندینگ پیج ) و یا ( صفحه مورد هدف گزاری شده نام دارد  )  میشوند و یا به یکی از صفحات  وب سایت شما میشوند. و محصولات و خدمات شما را ببینند. و یا اقدام به خرید بکنند. این را میتوان یک توضیح خلاصه ای  از روند دریافت ایمیل تبلیغاتی توسط مشترکین و یا مخاطبین شما بود که به صورت خلاصه برای شما توضیح دادیم.

پس دقت بکنید ! به این سوالات پاسخ داده میشود.

#چرا سرویس بازاریابی ایمیلی – ایمیل مارکتینگ برای کسب و کار شما این قدر مهم و با اهمیت است ؟

#چرا کمپین های ارسال ایمیل تبلیغاتی – ایمیل مارکتینگ در دنیا دارای اهمیت زیادی هستند ؟ !

در یک جمله میتوانیم بگویی که هدف گزاری برای  مشتریان ، و انتخاب گروه مشتریان میتواند باعث بشود که شما محصولاتتان را به هر گروه و هر جنسیتی معرفی و به صورت مستقیم بفروشید. این نوع هدف گزاری را اگر بخواهم برای شما یک مثال خیلی خلی ساد هبزنم به این صورت خواهد. بودش .شاید شما بزرگترین فروشگاه آنلاین ( فروشگاه اینترنتی ) ایران را بشناسید یعنی همین فروشگاه اینترنتی دیجی کالا را من برای اولین بار از طریق همین بازاریابی ایمیلی ( ایمیل تبلیغاتی ) که برای من ارسال شده بود آشنا شدم . ودر حال حاضر این فروشگاه اینترنتی بزرگترین در  نوع خودش در ایران و در خاورمیانه میباشد.  پس اگر با یک برنامه ریزی اصولی و طراحی یک کمپین قوی ایمیل مارکتینگ میتوانید اقدام به  برند سازی بکنید و برند  کسب و کار خودتان را به همگان معرفی کنید ، تا بتوانید ابتدا هزاران مشتری به سمت وب سایتتان و یا فروشگاه آنلاین خود سرازیر بکنید و یا حتی بتوانید در آینده  نزدیک میلیون ها مشتری جذب فروشگاه اینترنتی خودتان بکنید. و سودی هنگفتی نصب شاپ تان بکنید. این دور از انتظار نیست فقط و فقط باید به صورت اصولی وبا یک برنامه ریزی هدفت مند و با تاکتیکهای روز بتوانید اقدام به بازاریابی ایمیلی ( ارسال تبلیغات ایمیلی ) بکنید.

#در چه زمانی هایی (چه ساعتی هایی )  از بازاریابی ایمیلی – ایمیل مارکتینگ باید برای کسب و کارمان استفاده کنیم ؟

#طراحی ایمیل مارکتینگ باید به  چه صورت باشد ؟

#بهترین روش های جمع آوری بانک تبلیغات ایمیل ی انبوه چی میباشد ؟

#آیا میدانید که صفحه فرود ( Landing Page ) چی است ؟

ادامه بزودی تکمیل میشود ……………….