اهمیت سرعت سایت و تاثیرآن در ،رتبه بندی بهتر وب سایت ، توسط گوگل ! ؟

چرا هر چقدرسرعت وبسایت شما بیشتر باشد بر روی سئو آن تاثیر مستقیمی دارد ! ؟

اهمیت سرعت سایت وتاثیرآن در ،رتبه بندی بهتر وب سایت ، توسط گوگل ! ؟

اگر نمیدانید بدانید یکی از  پارامترهای رتبه بندی وب سایت شما ،  که توسط همه موتورهای جستجو گر ، نظیر گوگل اندازه گیری میشود  سرعت وب سایت شما است . بله هر چقدر سرعت وب سایت شما بیشتر باشد ! گوگل به  آن امتیاز وِیژه تر میدهد . و آن به این معنی میباشد که وب سایت شما برای گوگل محبوبتر است. ( یعنی گوگل  ، سرعت وب سایتهای رقبای شما را هم بررسی میکند و وقتی میبینید که وب سایت شما دارای سرعت بیشتر ی ، نسبت به وب سایت رقبا میباشد . پس به وب سایت شما امتیاز میدهد ) البته این فقط یکی از  هزاران پارامتری هست که موتور جستجوی گوگل آن را مورد بررسی قرار میدهد.

همچنین اگر سرعت وب سایت شما  بیشتر باشد خزنده های ( ربات های گوگل  و دیگر موتورهای جستجوگر ) میتوانن با سرعت بیشتری مطالب و یا تصاویر و…. وب سایت شمارا بررسی و در نتیجه ایندکس صفحات شما در موتورهای جستجو گر زودتر انجام میشود. و گوگل صفحات وبسایت شما را به ویزیتورها زودتر از  صفحات رقبا نمایش میدهد. پس سعی کنید تا میتوانید از  کند شدن وب سایتتان جلوگیی کنید و همواره در صدد تست سرعت وب سایتتان باشید .

پس هرچقدر سرعت وب سایتتان بیشتر باشد . این عمل موجب میشود که بازدید کننده واقعی ( ترافیک ارگانیک )  به وب سایت شما سرازیر بشود .

یک نکته مهم را هم به  آن توجه بکنید از دید باز دید کننده ، اگر وارد وب سایتی بشوند و این وب سایت برای آنها دیر باز بشود ( وب سایت کند باشد ) قبل از اینکه کل وب سایت شما برای آنها باز بشود وب سایت را میبندد و از سایت شما خارج میشوند و یا از  وب سایت شما دیگر هیچ باز دیدی نمیکنن  و دیگر خرید هم نمیکنند پس همواره به سرعت وب سایتتان اهمیت ویژه ای بدهید. تا همواره بتوانید نظر بازدیدکننده گانی که از وب سایت شما بازدید میکنند راه جلب  بکنید تا همیشه به وب سایت شما مراجه بکنند و از شما خرید بکنند.

یکی از ابزار های قوی ، مدرن و معروف میتوان به وب سایت https://gtmetrix.com  اشاره کرد که میتوان خودتان ابتدا وب سایت مورد نظر خودتان را در آن  تست بکنید و اگر دچار مشکل یا افت سرعت هست به شما نمایشش بدهد . همچنین تعداد دیگر از ابزارها برای تست وب سایت ، در زیر برای شما می آوریم . که میتوانید خودتان در  هر لحظه وب سایتتان را تست و آنالیز بکنید همچنین میتوانید وب سایت رقبا را هم یک تست بکنید اینجوری متوجه میشود که آیا سرعت وب سایت شما بالا تر هست و یا رقبا تان . خودتان هم باید دستی در کار  داشته باشید. تا همیشه رقبا را آنالیز بکنید.

به یک نکته مهم هم دقت لازم داشته باشید سرعت وب سایت شما در  تست به خیلی عوامل دیگر بستگی دارد که این وب سایت ها ممکن است سرورشان در کدام محل دنیا باشد در کشور ، امریکا ، کانادا ، اروپا و یا هرنقطه ای از  جهان باشند و یا با چه سیستم عاملی و یا کدام مرورگری ،  وب سایت شما را مورد بررسی قرار میدهند و یا در چه ساعتی هم بررسی میکنن ممکن است هر کدام از وب سایت ها نتایج یکسانی به شما ارائه ندهند.

پس سعی کنید خودتان هم ، آستین هارا بالا بزنید و در ساعتهای مختلفی اقدام به  تست و آنالیز وب سایت خودتان و رقبا بکند به این شکل هست که میتوانید سرعت سایت را بررسی دقیق بکنید. از ابزار هیا زیر حتما یکبار هم شده استفاده بکنید.

https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/

http://www.webpagetest.org

https://my.we-amp.com/

http://www.webpagetest.org/

http://smallseotools.com/website-page-size-checker/

http://www.websiteoptimization.com/services/analyze/

https://tools.pingdom.com/

پس سعی بکنید وب سایتتان را هر چی میتوانید  بهینه تر بکنید ( ابتدا برای بهینه سازی وب سایت شما ، روی بهینه کردن تصاویر  وب سایت وقت بگزارید و یا اگر خودتان وقت نمیکنید و یا تخصص لازم این کار را ندارید میتواند از شرکتی که برای شما وب سایت طراحی کرده اند  کمک بگیرید و یا با مراجعه  به  آن شرکت و از متخصصان آن شرکت خدمات لازم آنها استفاده بکنید و یا میتوانید با کارشناسان مجرب و کار بلد گروه آنی سئو تماس بگیرید تا ابتدا وب سایت شما بررسی وهمه نقاط و یا تصاویر  وب سایت شما را بهینه بکنند . البته ابتدا وب سایت شما بررسی و راه حلهای مورد نیاز را به شما اطلاع میدهند. وسپس با همیاری شما وب سایت شما را بهنیه سازی از  نظر سرعت میکنیم که خود یک امتیاز ویژه برای سایت شما میباشد.

و همچنین همه دوستان ، خوانندگان این مطلب و یا مشترکین عزیز میتوانند برای  آنالیز رایگان وب سایت شما به صورت رایگان از این قسمت اقدام بکنید.

وهمچنین برای سفارش بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجوگر هم میتوانید از اینجا کلیک بکنید.

و یا برای اطلاعات بیشتر درمورد خدمات گروه آنی سئو ، و گرفتن مشاوره رایگان از مشاورین مجرب آنی سئو  اینجا کلیک بکنید

امیدواریم از این متن و محتوای ارائه شده درمورد : اهمیت سرعت سایت و تاثیرآن در ، رتبه بندی بهتر وب سایت ، توسط گوگل ! ؟ مورد توجه و نظر شما عزیزن قرارگرفته باشد. در  آینده نزدیک مطالب بیشتری برای شما عزیزان تهیه میشود.

موفق و پیروز باشید

گروه آنی سئو

دیدگاهتان را بنویسید